Понеділок, 29 листопада 2021

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

На Успенську прощу до Зарваниці прибули десятки тисяч паломників

27-28 серпня, на християнське свято Успення Пресвятої Богородиці, до Марійського духовного центру «Зарваниця» прибули десятки тисяч паломників на щорічну Успенську прощу.

Найчисельнішою була присутність вірних Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, значна кількість яких йшла пішки 5-6 днів.

Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк привітав паломників на чудотворному місці та очолив Божественну Літургію біля парафіяльної церкви. Святу Літургію у Соборі Зарваницької Матері Божої очолив єпарх Коломийсько-Чернівецький Василій Івасюк та єпископ-помічник Тернопільсько Зборівський Теодор Мартинюк. Відтак відбувся похід зі свічками, Молебень до Пресвятої Богородиці біля Її монументу на площі біля джерела, а також Панахида за воїнами АТО та усіма героями, які віддали своє життя за Україну.

Митрополит Василій у зверненні до вірних закликав вірних молитися за мир в Україні та бути небайдужими. Владика засвідчив про чудесні випадки, коли завдяки молитві до Пресвятої Богородиці ставалися чуда. Відтак Митрополит перечислив та привітав усі паломницькі групи вірних, які ішли пішки до Зарваниці та подякував священикам Коломийсько-Чернівецької єпархії за духовний провід над прочанами.

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00