Вівторок, 07 грудня 2021

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

Молодь, яка «Будує Україну разом», знову відвідала Зарваницю

14 серпня Марійський духовний центр «Зарваниця» відвідала нова група волонтерів - учасників Всеукраїнського проекту «Будуємо Україну разом», які в ці дні перебувають у таборі в м. Збараж. Цього разу до Зарваниці приїхали 42 юнаків і дівчат, які прагнуть змінити, зміцнити та об’єднати Україну.

У Зарваницю активна молодь прибула, щоб дізнатися більше про таку діяльність, як соціальне підприємництво. Розпочалася зустріч з відвідин волонтерами  цеху з  розливу мінеральної води «Джерело Зарваниці», де кожен міг ближче ознайомитись з самим процесом. Опісля в реколекційному будинку №2 учасники проекту зустрілися з ректором Марійського духовного центру «Зарваниця» о. м. Володимиром Фірманом, який підготував для них цікаву та пізнавальну презентацію про те, що таке соціальне підприємництво, як воно виникло у Зарваниці, ознайомив з усіма соціальними проектами, які діють з ініціативи МДЦ «Зарваниця».

«Соціальні проекти - це взагалі дуже класно. Ідея відкрити підприємство, яке б допомагало людям, дало можливість розвиватись, робити щось своє для громади, дуже мотивує. Україна потребує таких проектів», – ділиться враженнями юна волонтерка проекту Марина з Сумщини.

«Зазвичай я упереджено ставлюся до усіх інституцій, але ваші проекти показують, що ви справді стараєтеся покращити умови життя на своєму місці у своєму селі, і це заслуговує на повагу, – каже Олексій з м. Вінниця і додає -    Цікавим є також те, що ці соціальні проекти у вас працюють. Є люди, які у цьому зацікавлені, тому що у нас села просто вимирають.

На завершення цієї зустрічі БУРівці побували у Марійському духовному центрі, відвідали Малу базиліку Зарваницької Богородиці, храм-копію хатини Матері Божої, унікальний комплекс споруд «Український Єрусалим» та інші святині МДЦ «Зарваниця».

IMG 8453

IMG 8446

IMG 4015

IMG 8459

IMG 4034

IMG 8462

IMG 8466

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00