Вівторок, 07 грудня 2021

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

Перша професійна проща працівників енергетичної галузі

21 вересня вперше на професійну прощу до Марійському духовному центрі «Зарваниця» прибули працівники ВАТ «Тернопільобленерго». В цей особливий день у відпустовому місці зібралося кілька сотень працівників та ветеранів енергетичної галузі у нашій області.

Розпочалося паломництво Божественною Літургією у  малій базиліці Зарваницької Матері Божої, в якій взяли участь усі учасники професійної прощі. Після Богослужіння адміністратор малої базиліки о. м. Дмитро Квич від імені архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка) привітав  енергетиків у святому місці та побажав їм «плідної праці, невтомної енергії та оптимізму, які б давали наснаги протягом всього життя дарувати іншим добро і любов». Відтак очільникам галузі та провідним працівникам вручили подячні грамоти.

Після цього у каплиці над джерелом відбулося освячення води. Також паломники молилися Панахиду за героїв, які віддали життя за волю України, молитовно прошли Хресною дорогою та на завершення відвідали унікальний комплекс споруд «Український Єрусалим».

IMG 9714

IMG 9715

IMG 9724

IMG 9726

IMG 9745

IMG 9734

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00