Вівторок, 07 грудня 2021

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

ІІ Всеукраїнська проща пасічників до Зарваниці

29 вересня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася ІІ Всеукраїнська проща пасічників, участь у якій взяли кілька сотень бджолярів з Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Рівненської та Волинської областей. Очолив паломництво голова Всеукраїнського громадського об`єднання «Спілка пасічників України» п. Володимир Стретович. Організаторами стали п. Юрій Березовський, голова громадського об`єднання «Спілка пасічників Тернопільщини» та  Комісія у справах мирян Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Перед Божественною Літургією, з якої традиційно розпочинається кожне паломництво, адміністратор малої базиліки Зарваницької Матері Божої о. м. Дмитро Квич освятив велику воскову свічу, подаровану пасічниками. Відтак бджолярі взяли участь у Богослужінні, яке о.  Дмитро Квич відслужив разом з о. Олегом Ангельчуком, священиком Івано-Франківської архиєпархії.  По завершенні о . Дмитро  від імені архиєпископа і митрополита Василія (Семенюка)привітав всіх учасників паломництва та подякував за добру традицію спільно молитися у святому місці в наміренні своїх родин та отримати благословення на працю, яку вони здійснюють кожного дня.

Також відбулося освячення води, молитва на Хресній дорозі. На завершення паломникам відвідали унікальний комплекс споруд «Український Єрусалим».

IMG 0143

IMG 0175

IMG 0204

IMG 0216

IMG 0223

IMG 0250

IMG 0242

IMG 0285

IMG 0306

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00