Неділя, 24 жовтня 2021

b 1 b 2 b 3 b 4

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

Вихованки колегіуму «Знамення» долучилися до руху «Чистих сердець»

Всеукраїнський рух «Чистих сердець» 26 лютого отримав нових членів. Ними стали дівчата, які навчаються у колегіумі «Знамення» с. Зарваниця (Теребовлянщина).

Одразу 6 вихованок долучилися до спільноти молодих людей, які дотримуются обітниці чистоти, готуючись до розпізнання свого покликання в Церкві – родинного життя, священства, монашества або ж місіонерського служіння.

Дівчата прийняли зобов’язання дотримуватися дошлюбної чистоти, відмовитися від перегляду порнографії, регулярно приступати до Святих Тайн Сповіді та Причастя.

"Приймаючи обітницю, ми відчували присутність Бога в серці, наче Він сам в цей день прийшов до нас, щоб вручити нам обручки з написом «Справжня любов чекає», - розповіла Ірина Руда, колегіантка 10 класу та учасниця Всеукраїнського руху "Чистих сердець". - У цей урочистий момент нас просто переповнювали емоції. Юні обличчя колегіанток випромінювали світло та піднесення. Дехто був зворушений до сліз".

d1

"Своїм прикладом вихованки "Знамення" демонструватимуть одноліткам, що чистота серця - це правильно. Кожна з колегіанток сьогодні зробила відповідальний і такий потрібний крок до відновлення і збереження забутої сучасним світом чесноти - чистоти", - додає Ірина Руда.

Духовний провід учасниць руху здійснює сестра Герарда Смерека (ЧСВВ), вчитель християнської етики у колегіумі. Розділити радість свята і молитовно підтримати колегіанток приїхала п. Анна Зварич, заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА, адже колегіум - це невід'ємна частина її праці. На згадку про цей святковий день вона подарувала дівчатам білі троянди, як символ чистоти.

d3

d4

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00