Вівторок, 07 грудня 2021

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

Тернопільсько-Зборівська архиєпархія долучилася до екологічної акції

У суботу, 17 жовтня, по всій Україні відбулася загальнонаціональна акція «Мільйон дерев за 24 години», яка мала на меті привернути увагу людей до негативних екологічних процесів. В нашій області акцію організувало Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Виконуючи науку Папи Франциска, викладену в енцикліці «Laudato Si», та постанови Вісімдесят четвертої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, Тернопільсько-Зборівська архиєпархія також долучилася до цього важливого проекту.  Сьогодні студенти Тернопільської вищої духовної семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого спільно з працівниками державного підприємства «Бучацьке лісове господарство» на придатній території висадили 3 тисячі саджанців червоного дуба. Очолили акцію архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк), головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства п. Надія Козацька та директор ДП «Бучацького лісового господарства» п. Володимир Чапран.

Головним посланням енцикліки Святішого Отця є те, що всі ми несемо безпосередню відповідальність за створений Богом світ. Кожен людина, будучи творінням Господа, є інструментом у Його руках, для збереження  навколишнього світу та прослави Творця.

IMG 4138

IMG 4181

IMG 4164

IMG 4167

IMG 4172

IMG 4175

IMG 4155

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00