Вівторок, 07 грудня 2021

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

Річні збори членів кооперативу «Андрей»

13 грудня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася зустріч членів сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Андрей». В часі зборів учасники підбили підсумки діяльності року, який минає, та обговорили плани на майбутнє.

Розглядалося питання підвищення якості продукції, забезпечення кормами корів та покращення пасовищ, що сприятиме поліпшенню умов праці. На зустрічі ректор Марійського духовного центру, ініціатор та натхненник створення СОК «Андрей» о. м. Володимир Фірман та голова кооперативу п. Володимир Вітів запропонували учасникам спілки розширити діяльність, а саме вирощувати новий сорт картоплі та зайнятись птахівництвом.

Збори завершилися приємними подарунками, адже за доброю традицією напередодні дня Святого Миколая усі члени кооперативу отримують смачні та корисні гостинці.

IMG 8691

IMG 8713

IMG 8681

IMG 8682

У час пандемії та карантинних обмежень діяльність сільськогосподарських об’єднань та спілок не втрачає своєї актуальності. Навпаки цей вид праці стає популярнішим, дає змогу розвиватись небайдужим людям.

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00