Субота, 25 березня 2023

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

Свято завершення навчання випускників Тернопільської семінарії

Святковим богослужінням та врученням дипломів у Марійському духовному центрі «Зарваниця» завершилося навчання вісімнадцяти випускників Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого. Урочистості з нагоди завершення непростого шляху до священичого покликання відбулися в суботу, 5 червня.  

За доброю традицією святкування розпочалося Архиєрейською Божественною Літургією, яку у малій базиліці Зарваницької Матері Божої очолив  архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк). Разом з ним співслужили ректор ТВДС о.  Іван Римар,  віцеректор о. Володимир Ковалковський,  викладачі й духівники Тернопільської семінарії. Участь у Літургії  взяли студенти 7 курсу, їх рідні та близькі,  складаючи в цей особливий день подяку Зарваницькій Богородиці  за Її заступництво й покров.

На завершення митрополит Василій побажав випускникам завжди виявляти набожність до Пресвятої Богородиці, адже Вона ніколи не забуває про своїх улюблених дітей, бути ревними та добрими священниками. Також архієрей подякував матерям і батькам за молитву, яку вони складали за своїх дітей та їхні покликання. Після Богослужіння відбулося вручення дипломів та привітання випускників.

IMG 9618

IMG 9729

IMG 9777

 

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00