Вівторок, 07 грудня 2021

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

В Зарваниці відбулася IV Всеукраїнська проща Марійських і Вівтарних дружин

У суботу, 5 червня, в Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася ІV Всеукраїнська проща Марійських та Вівтарних дружин. Окрім безпосередньої присутності, охочі мали нагоду долучатись до паломництва за допомогою онлайн-трансляції на офіційних сторінках МДЦ у соціальних мережах.  Традиційно паломництво розпочалося спільною молитвою. Маленькі паломники усі разом взяли участь в  Архиєрейській Святій  Літургії, яку очолив єпископ-помічник  Тернопільсько-Зборівський Теодор (Мартинюк) у співслужінні адміністратора малої базиліки Зарваницької Матері Божої о. м. Дмитро Квич та численних священнослужителів.

У пастирському слові владика Теодор запросив кожну дитину єднатися біля Ісуса, який є нашим добрим Пастирем, просити у Нього здоров’я для рідних, мудрості у навчанні, любові до рідної землі та наголосив, що Ісус завжди кожного з нас чекає у молитві. По завершенні  Богослужіння архієрей здійснив урочисту посвяту нових членів спільнот.

Після спільного обіду юні паломники  під керівництвом аніматорів та студентів Тернопільської вищої духовної семінарії ім. патріарха Й. Сліпого  веселими бансами та піснями прославляли Пресвяту Богородицю. Продовжилася проща цікавою духовно-мистецькою програмою, за участі членів спільнот, координатора Марійських спільнот Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Василя Брони, студентів  Тернопільської семінарії . Завершилося паломництво Молебнем до Пресвятої Богородиці та благословенням всіх учасників.

IMG 5556

IMG 5572

IMG 5560

IMG 5565

IMG 5562

IMG 5567

IMG 5568

IMG 5566

IMG 5571

IMG 5569

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00