Субота, 25 березня 2023

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

Паломництво працівників споживчої кооперації та кредитних спілок

З нагоди Міжнародного дня кооперативів у суботу, 3 липня, в Марійському духовному центрі «Зарваниця»  відбулася XVII професійна проща  працівників Тернопільської, Волинської, Рівненської обласних спілок споживчих товариств, а також працівників кредитних спілок «Вигода» та «Самопоміч».

За доброю традицією паломництво розпочалося процесійною ходою до чудотворного місця, об’єднавши в такий спосіб всіх прочан у велику спільноту. Присутні взяли участь в Архиєрейській Святій Літургії, яку на подіумі МДЦ очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) у співслужінні адміністратора малої базиліки Зарваницької Богородиці о. м. Дмитра Квича та душпастирів з Львівської й Івано-Франківської архиєпархій, що разом зі своїми вірними прибув на прощу до відпустового центру.

У пастирському слові митрополит Василій, роздумуючи над великими чеснотами Пресвятої Діви Марії, доручив Її заступництву усю спільноту працівників кооперативної сфери. «Ми сьогодні зібрались тут, у домі Пресвятої Богородиці, щоб випросити Божої ласки, Божих дарів, для українських родин, для дітей. Просити, щоб Пресвята Богородиця опікувалася вами та благословила вашу нелегку працю», - зазначив архиєрей.

Після Богослужіння архиєпископ сердечно привітав усіх учасників професійного паломництва, що так організовано й чисельно прибули до Зарваниці та подарував пам’ятні ікони голові Тернопільської облспоживспілки  п. Михайлу Лазару, голові Волинської облспоживспілки п. Марті Кандибі, заступнику голови Рівненської облспоживспілки п. Миколі Вознюку , а також головам кредитних спілок «Вигода» та «Самопоміч» п. Петру Матковському  й п. Зоряні Розлуцькій. Опісля відбулося освячення води. Також паломники молилися на Хресній дорозі, відвідали святині Марійського духовного центру.

IMG 0556

IMG 0641

IMG 0653

IMG 0661

IMG 0681

IMG 0673

IMG 0696

IMG 0709

IMG 0620

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00