Вівторок, 07 грудня 2021

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

У Зарваниці власноруч виготовляли вервиці, що «єднають»

Вже майже рік вірні Української греко-католицької церкви в Україні та цілому світі об’єднуються в одну велику спільноту, щоб разом молитися вервицю. Одночасно в рамках молитовної ініціативи «Вервиця єднає» сестрами-монахинями різних згромаджень розпочато виготовлення вервиць з бурштину, започаткувавши таким чином нову благодійну акцію.

 Саме така акція відбулася 18 серпня у Марійському духовному центрі «Зарваниця». Цікавий і пізнавальний майстер-клас з виготовлення вервиць з натурального каменю для членів священичих родин, працівників Марійського духовного центру та студентів ТВДС імені  патріарха Йосифа Сліпого провела п. Ірина Вериш з м. Києва, яка з самого початку бере участь в цій добрій справі. Наставниця ознайомила з процесом плетіння, розповіла та наочно продемонструвала всі особливості створення цього молитовного знаряддя. В результаті трьохгодинного навчання учасники власноруч  виготовили 10 унікальних вервиць з блакитної яшми, які кожен охочий зможе придбати в крамниці Марійського духовного центру.

Ця благодійна акція має на меті не лише створити і розповсюдити знаряддя для молитви, навколо якого єднатиметься уся наша церква. Частина коштів, виручених від продажу цих вервиць, йтиме на розвиток соціальних ініціатив УГКЦ.

IMG 6288

IMG 6307

IMG 6308

IMG 6312

IMG 6302

IMG 6340

IMG 6362

IMG 1889

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00