Вівторок, 07 грудня 2021

b 1 b 2 b 3 b 4

 

yt  txt  fb

Прощі

Більше нема новин

Свячення

Більше нема новин

Ласкаво просимо до Зарваниці

П’яте паломництво працівників лісового та мисливського господарства

У п’ятницю, 17 вересня, напередодні свого професійного свята у Марійського духовного центру «Зарваниця» зібралися працівники лісового та мисливського господарства Тернопільської області, щоби в молитві і Божій благодаті відзначити цей день. Участь взяли працівники галузі на чолі з начальником Тернопільського обласного  управління лісового та мисливського господарства п. Олегом Яремком.

У Малій базиліці Зарваницької Богородиці відбулася урочиста Архиєрейська Свята Літургія, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк). Співслужили владиці адміністратор малої базиліки о. м. Дмитро Квич, а також священнослужителі, які переймали досвід адміністрування реколекційних центрів, що діють при Марійському духовному центрі, директору Патріаршого дому у Львові о. Ярослав Микитчин, нотара Патріаршого трибуналу, сотрудника у Страдчі о. Петра Проціва, виконавчого директора відпустового центру «Місії Страдецька гора», сотрудник парафії Св. апостола Петра м. Тернополя о. Тарас Починок

Після Богослужіння митрополит Василій привітав паломників з професійним святом, висловив щиру подяку за їхню щоденну працю, а також за присутність у святому місця в цей особливий день, щоби  просити  у Господа та Пресвятої Богородиці заступництва на наступний рік. Кращим спеціалістам лісової галузі в нашій області архиєпископ вручив митрополичі грамотами та пам’ятні подарунки, кожному учаснику прощі уділив архиєрейське благословення. В свою чергу  п. Олег Яремко висловив подяку митрополиту Василію та душпастирям Марійського духовного центру за духовну турботу та молитву, яка лунала в цей день у Зарваниці.

Опісля відбулося освячення води та панахида за Героїв, які віддали життя за незалежність  України. На завершення прощі  паломники взяли участь у спільній молитві в унікальному комплексі  «Українському Єрусалимі».

IMG 2435

IMG 2461

IMG 2467

IMG 2471

IMG 2481

IMG 2495

IMG 2547

IMG 2583

IMG 2598

прес-служба Марійського духовного центру

Приєднуйтесь до нас

Прямі трансляції

Фотогалерея

Божественна Літургія

будні - 7.00, 13.00, 18.00

неділя - 7.00, 8.00, 18.00